Home

Archivace dokumentů

Bezpečnost archivace dokumentů
Bezpečnostní kontejnery
Kontakt
REISSWOLF
likvidace dokumentů a dat, s.r.o.

U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Web: www.reisswolf.cz

E-mail: rw@reisswolf.cz

Bezpečnostní kontejnery


Společnost REISSWOLF, která se zabývá likvidací dokumentů a dat, skartací, archivací a digitalizací, zahájila svou činnost v roce 1996. Od této doby poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby a základem její činnosti jsou vysoké bezpečnostní standardy. Společnost REISSWOLF působí nejenom v České republice, ale také ve Francii, Německu, Nizozemí, Polsku a spousty dalších.
Jak již bylo zmíněno, hlavní činností společnosti je skartace, archivace, digitalizace a likvidace dat. V nynější době, kdy se musí neustále archivovat velké množství dokumentů, nabízí společnost REISSWOLF pro svoje zákazníky také digitalizaci dokumentů. Jedná se o převedení papírových dokumentů do digitální formy pomocí skenerů.
Díky digitalizace je možné ohromné množství dokumentů po převedení do digitální formy zlikvidovat a tím pádem ušetřit i velké množství prostoru, který lze pak aktivně využívat. Už nemusí fungovat jako archiv. Další výhodou digitalizace je zrychlení vyhledávání v dokumentech. Odpadá zdlouhavé vyhledávání papírových dokumentů v archivu. Díky speciálním vyhledávacím softwarům je vyhledávání rychlé a efektivní.
Digitalizace vám zaručí rychlejší práci s potřebnými dokumenty, mnohem rychlejší a lepší sdílení potřebných dat v rámci vaší firmy. Digitalizovaná data můžete jednoduše zálohovat a archivovat. Díky digitálními archivu máte k datům přístup okamžitě a nemusíte nic dlouho vyhledávat. Data se také dají v případě potřeby také editovat.
Společnost REISSWOLF vám všechny tyto výhody může poskytnout s garancí individuálního přístupu ke klientovi a profesionálního a bezpečného zacházení s vašimi daty.

Bezpečnostní kontejnery jsou právě ty bezpečnostní nádoby, které jsem zmínil v prvním odstavci. Tyto kontejnery slouží k uložení dokumentů na krátkou i na delší dobu. Mohou se vyskytovat v archivech, ale i taky kdekoliv, kde je budete vy potřebovat. Liší se hlavně svou velikostí a také tím, pro co jsou vyrobeny. Existují například menší, a ty můžete využít třeba v kancelářích. Dají se dát jednoduše pod stůl. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem a otvorem, kterém se do něj dávají věci. Další výhodou je, že jsou na čtyřech kolečkách, takže se s nimi dá jednoduše manipulovat. Dále tu jsou kontejnery o trošku větší, a ty můžete mít buďto také v kanceláři anebo třeba na chodbě. Samozřejmě jsou stejně bezpečné, jako ty předchozí. Nakonec tu jsou ještě velké kontejnery, a ty jsou především venkovní a používají se třeba při přesouvání velkého archivu nebo velkého množství dokumentů. To ale samozřejmě nejsou všechny. Společnost REISSWOLF nabízí i spoustu dalších druhů bezpečnostních kontejnerů, aby vám vyhovovaly co možná nejvíce.

 

 

Copyright (c) 2013  REISSWOLF, Developed by 5Q.