Home

Archivace dokumentů

Bezpečnost archivace dokumentů
Bezpečnostní kontejnery
Kontakt
REISSWOLF
likvidace dokumentů a dat, s.r.o.

U Dýhárny 1162
278 01 Kralupy nad Vltavou

Web: www.reisswolf.cz

E-mail: rw@reisswolf.cz

Bezpečnost archivace dokumentů


Společnost REISSWOLF, která se zabývá likvidací dokumentů a dat, skartací, archivací a digitalizací, zahájila svou činnost v roce 1996. Od této doby poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby a základem její činnosti jsou vysoké bezpečnostní standardy. Společnost REISSWOLF působí nejenom v České republice, ale také ve Francii, Německu, Nizozemí, Polsku a spousty dalších.
Jak již bylo zmíněno, hlavní činností společnosti je skartace, archivace, digitalizace a likvidace dat. V nynější době, kdy se musí neustále archivovat velké množství dokumentů, nabízí společnost REISSWOLF pro svoje zákazníky také digitalizaci dokumentů. Jedná se o převedení papírových dokumentů do digitální formy pomocí skenerů.
Díky digitalizace je možné ohromné množství dokumentů po převedení do digitální formy zlikvidovat a tím pádem ušetřit i velké množství prostoru, který lze pak aktivně využívat. Už nemusí fungovat jako archiv. Další výhodou digitalizace je zrychlení vyhledávání v dokumentech. Odpadá zdlouhavé vyhledávání papírových dokumentů v archivu. Díky speciálním vyhledávacím softwarům je vyhledávání rychlé a efektivní.
Digitalizace vám zaručí rychlejší práci s potřebnými dokumenty, mnohem rychlejší a lepší sdílení potřebných dat v rámci vaší firmy. Digitalizovaná data můžete jednoduše zálohovat a archivovat. Díky digitálními archivu máte k datům přístup okamžitě a nemusíte nic dlouho vyhledávat. Data se také dají v případě potřeby také editovat.
Společnost REISSWOLF vám všechny tyto výhody může poskytnout s garancí individuálního přístupu ke klientovi a profesionálního a bezpečného zacházení s vašimi daty.

Bezpečnost dokumentů je taky věc, která nám komplikuje jejich archivaci. U těch důležitých dokumentů totiž velice záleží na bezpečnosti archivu. Nemůžeme je prostě uložit, kdekoliv se nám to hodí. Je nutné mít tyto dokumenty v zabezpečených archivech. To je právě další důvod, proč využít jinou společnost, která se tím zabývá. Tam se totiž na bezpečnost můžete spolehnout. Dokumenty jsou uloženy za prvé v bezpečnostních archivech, ale také v bezpečnostních nádobách.

 

Více informací o společnosti REISSWOLF najdete zde.

Copyright (c) 2013  REISSWOLF, Developed by 5Q.